Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem tudtok a Kinder Schoko...

Nem tudtok a Kinder Schoko Bons-hoz hasonló édességet ajánlani? Nagyon imádom, de nagyon is drága finomság!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hirtelen most nem tudom, de a Lidl-ben szoktak lenni nagyon finom 'utánzat' csokik. Ugyanolyanok, mint az eredetik, csak olcsóbbak. :)

2010. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen 2pofára tömtem, mert német csoki, és hozták nekem. Itt viszont megrökönyödtem az árán.
2010. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, van a Lidl-ben, az Aldiban és az ilyen "Illatszer és éddesség diszkont"-okban is (Bp-en a körúton több is van). Persze csak hasonló, ugyanolyat nem találsz :-)
2010. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen, elég durva hogy az a kb30 db csoki majdnem 600 forint!
2010. ápr. 28. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vmi mouse, kis egér formájú csokik vannak benne. Ugyanolyan az íze, mint a kinderé, de sztem olcsóbb sokkal. Egyébként érdemes az Ázsia centerben venni ilyeneket (ha pesti vagy), ott állati olcsó.
2010. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
aldi csokiegér
2010. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Öregem! Tényleg az, én életemben nem voltam még az Aldiban. Ezt mindig az Ázsia centerben vettem.


[link]

2010. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!