Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hazai Starbucks-ban is van...

Hazai Starbucks-ban is van cukormentes szirup?

Figyelt kérdés
És a cukrot beleteszik a kávéba, a vagy olyan mint egy rendes kávézó, hogy külön választhatsz édesítőszert. (cukorbeteg vagyok) A szirupnál pedig itthon is mondani kell, hogy pl 1 vagy 2 nyomást kérek bele? Van bármi felára? Gondolok itt 100 ft-ra, csak mert akkor lehet nem kérek 3 nyomást +300-ért :DDD
2016. nov. 9. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
van cukormentes
2016. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 feels_so_alone válasza:
áhh, úgy örülök hogy erre rákattintottam:D szintén cukorbeteg vagyok, és imádom a Starbucksot, de gőzöm sem volt.
2016. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanannyiba kerul, mintna cukrozott. 160,- forinttal dobja meg az alapital arat minden meret eseten.

Cukormentes vanilia es cukormentes mogyoro kozul valaszthatsz!

2016. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj utolso vagyok! Azt kihagytam, hogy cukrot nem tesznek a kavedba, nyugodtan barmi kerdesed van segitenek! Gondolom a tejet is elkerulned, presszo v americano v szurt kave eseten gond nelkul lehetseges. Pumpat illetoen a kicsi (TALL) 3mat tartalmaz, a kozepes (GRANDE) 4et es a nagy (VENTI) 5öt.Ha tobbet v kevesebbet szeretnel jelezd a kasszasnal aki felveszi a rendelesed es ugy fogja tovabbitani a barba. Minden esetben 16O forintot kernel el erte; meg ha mondjuk a kis italodba 6 pumpa sziruppal akarod inni!
2016. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!