Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen romlandó dolog van a...

Milyen romlandó dolog van a szobádban? (Pl. Lent)

Figyelt kérdés
Nekem van 2-3 éve egy negyed üveg kóla a szekrényem tetején, pár üveg víz... :D jah meg egy sztori, egyszer alsós koromban beb*sztam a fiókba egy uzsonnámat amit a suliból hoztam és rápetéztek a legyek.XD
2010. ápr. 30. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs romlandó, csak pár feltöretlen mogyoró. De régen volt, hogy szedtem egy csomó ringlót, és beraktam a szobámba különböző papírdobozokba, persze nem tudtam olyan gyorsan megenni az összeset, meg talán el is felejtkeztem róluk és belepenészedtek.
2010. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok. Ez igénytelenség, nem más. Anyád büszke lehet rád!
2010. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk néhány szem makkunk volt a polcon, amit kiránduláson gyűjtöttünk. EGy idő múlva arra lettünk figyelmesek, hogy vastag, kövér kukacok araszolnak abból az irányból. Azóta semmi ilyesmit nem engedek be a lakásba! Fúj!!!
2010. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:D:D nekem anno a táskámba penészedtek be a dolgok( ez szintén alsós koromban :D )


2.: szerintem nem vagyok igénytelen azért mert megfeledkezem pár dologról de ahogy gondolod :)

2010. ápr. 30. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz képest hogy elfelejtetted szépen felsoroltad miket hol találunk...
2010. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
végülis szerintem abban semmi sincs, hogy van 1-2 üveg folyadék a szekrényem tetején. :D és igen, mindig elfelejtem kivinni..
2010. ápr. 30. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Most is kivihetnéd. :DD Amúgy mikor alsós voltam és jött a nyári szünet, a táskámban felejtettem az aznapi megmaradt teát. Iskolakezdéskor vettem észre, de mivel kicsi voltam, nem fogtam fel, hogy gáz, és anyumnak mondtam, hogy majd kimosom, jó lesz ez még. Hát, hallani kellett volna anyukám hangját. :DD Kizavart, hogy ezt a kinti kukába dobjam ki úgy ahogy van. :D
2010. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Velem is történt ilyen, gesztenyét szedtünk, és a polcomon volt sokáig, mint dísz, csak később vettem észre, hogy bepenészedett. Undi volt nagyon. :D
2010. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utolso tanitasi naprol benne maradt a szendvicsem a taskamban egesz nyarra..:D Volt egy bukeja:D
2010. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy doboz Mozart marcipános csoki, de ha agyonvernek sem fogom megenni, gyűlölöm a marcipánt.
2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!