Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Etettek már a bean boozled...

Etettek már a bean boozled cukorkát?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Szerintetek melyiknek van a legrosszabb íze?
2017. jan. 3. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de annyira egyik se vészes, a záptojást mondanám.
2017. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, egy kivételével szerintem mindegyik könnyen tolerálható.
2017. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem borzalmas, nekem felfordult a gyomrom. a kutyakaja, záptojás, hányás se semmi, de nálam a büdös zokni verte ki a biztosítékot
2017. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok túl "paraszt" ízvilágú, de egyiksem volt rossz, sőt konkrétan semmi fura ízük nincs.

Megkóstoltattam párommal, aki nagyon finnyás, de tényleg. Krumplin,tojáson és húsokon kívül semmi mást nem eszik meg. Na még őt sem hatotta meg, semennyire sem.

Egyedül a takony ízűnek van sós íze és ennyi, más mellékíz semmi :/


Lehet én fogtam ki rossz szériát, de erőteljes ízük sincs, még a jó ízűeknek sem. Még egy barátnőmmel fogom kipróbálni, hátha csak én vagyok ilyen fura.

Meg még bepróbálkozok a Harry Potteres verzióval is.

De ha az sem...akkor már nem tudom :D

Akkor úgy látszik én ilyen túlélő ember vagyok. Surströmminget is kipróbálom, még a végén kiderül hogy az is jó :D


(Ja és a szaglásom jó, íz érzékelésem jó)

2018. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csakvlaki válasza:
Szerintem a pénzét nem éri még több mint felét kikoptem de a csokipudingos az finom
2018. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!