Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fogyasztassz...

Milyen gyakran fogyasztassz édes ízű élelmiszert (ami cukros/édesítőszeres/mézes. )?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek belőle és mi az? Igaz,hogy az édesítőszer étvágygerjesztő hatású és függőséget okoz?

2017. jan. 4. 19:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pl én mindennap a kávémba teszek édesítőt meg a natúrjoghurtomba
2017. jan. 4. 19:48
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap: túró rudit, csokit.
2017. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többet is, főleg mostanság. Leginkább csokit vagy kekszet, ritkábban süteményt.
2017. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

És ezekböl mennyit?

Mi a nemetek?

2017. jan. 4. 20:02
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

"És ezekböl mennyit? Ffi vagy Nő vagy?"


És ez miért is számít?

2017. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Érdekel. Tudtammal azért van ez az oldal,hogy nyugodt lelkiisnerettel tehessek fel kérdéseket,ami érdekel engem.
2017. jan. 4. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Naponta kétszer biztosan, mert a kávémba rakok édesítőt. Ezenkívül van, hogy reggelente zabkását eszem, akkor abban is van édesítő. Ha teát iszom abba is. Csokit vagy kekszeket édes péksütik stb nem szoktam enni. Alapból nem tartom magam édes szájúnak.
2017. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A kávémat általában vaníliás szójatejjel iszom, de külön cukrot nem teszek bele, elég édes az úgy is.

Napi 2-3 kocka csokit vagy ugynaennyi bonbont elfogyasztok.

Néha csokis/mogyorós/diós/gyümölcsös zabkását eszek reggelire mandula/mogyorótejjel, mézes vagy lekvároskenyeret ritkán, igaz szeretem azt is :)


A kifejezetten édesítős/cukros ételeket kerülöm. Igyekszem tartani magam a napi javasolt 25-30g cukorbevitelhez, ez általában sikerül is

2017. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy nő vagyok-e vagy férfi, mert az ellenkező nemű párom is ugyanazt, ugyanannyit. ha csoki, akkor 2-3, ha keksz akkor egy zacskónyi, ha torta akkor 2-3 szelet.
2017. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap eszem zabpelyhet reggelire, amibe eitritet teszek. Ezen kívül általában más édesség nincs, kivéve ha néha rámtör a "muszáj csokit ennem" érzés, úgy kéthetente, akkor készítek magamnak otthon, de abba is csak eritritet teszek. Függő biztosan nem vagyok :) az elutazásokkor 1-2 hétig sem jut eszembe az édesítőszer, olyankor rendszerint tojást eszem reggelire. Az étvágyam sem több, erre a cukor elhagyása óta leadott kilók a bizonyíték. Nem vagyok tudós, elhiszem készséggel hogy nem egészséges, de én bizony rengeteget fogytam a segítségével.
2017. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!