Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Te olyan vagy aki az új fajta...

Te olyan vagy aki az új fajta bolti kosarakat a földön húzza maga után vagy aki felemeli és úgy viszi mint régen?

Figyelt kérdés

Tesco, Lidl, de biztos más boltokban is lettek ilyenek az utóbbi években. Te hogy szoktad a kosarakat vinni és milyen okokból úgy? Mi a bajod azzal ahogy nem szoktad, úgy miért nem?


(Most egyelőre nem mondok véleményt, csak kíváncsi vagyok)


2017. jan. 17. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tehetem régi félét használok, a kerekest emelgetni túl nagy. húzni, hogy guruljon, meg túl instabil számomra.
2017. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Üresen nem szeretem húzni, szóval először viszem. Ha már nehéz, vagy leteszem mert mondjuk zöldséget szedek zacsiba, akkor utána már húzom.
2017. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is igyekszem a régi, kisebb kosarat választani, ha van.

Ha nagyobb kell, akkor meg viszek kocsit.

Ahol csak ilyen új fajta kosár van, pl. Lidl, Aldi, ott nem szoktam kosarat fogni, ha kevés cucc kell, akkor a kezemben viszem.

Ha muszáj kosár, akkor viszont húzom, mert olyan nagy, hogy nagyon kényelmetlen vinni.

2017. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én húzom. Alacsony vagyok meg vékony is, a kosár meg nagy és kényelmetlen ha cipelném.
2017. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Húzom.

Vinni nem szeretem, mert általában a táskám is tök nehéz, így húzni könnyebb.

2017. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mivel alacsony vagyok, húzom


de utálom, mert a földön kell húzni, illetve vagy mindenki belerúg, vagy én rúgok bele, állandóan felborul


ha tehetem inkább a rendes kocsit választom

2017. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ezeket a nagy gurulós korsarakat, túl könnyen felborulnak, kézben vinni meg túl nagyok. Csak akkor használom ezeket, ha más nincs. Egyébként húzni szoktam.
2017. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már, hol pontosan, egyszer vásároltam életemben olyan helyen ahol nem volt más választásom és húznom kellett a kosarat. Nagyon szokatlan volt, távol áll tőlem ez a megoldás, sz @rul is éreztem magam nagyon. Szívesebben cipelem a kosarat, vagy tolom a bevásárló kocsit, de még a kosaras vásárlás tolom formája is jobban elfogadott számomra mint a húzom mint egy kutyát a pórázon (sem).
2017. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Lidl-ben és az Aldiban csak ilyen van. Cipelni túl nagy, ezért húzom, de utálom, mindig beleütközök a polcokba vagy emberekbe vele, vagy felborul.
2017. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ha lehet nem használok kosarat, ha igen, akkor meg addig viszem amíg nem kényelmetlenül nehéz.
2017. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!