Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy havi ebéd mennyibe kerül?

Egy havi ebéd mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyibe kerül pl. nyugdíjasoknak, diákoknak egy havi üzemi/kifőzdei ebéd (leves, második). Helyileg merre van az amiről tudtok, arra is kíváncsi vagyok. Ha valakinek van ismerőse vagy tudja mennyibe kerül és hol, kérem szépen írja meg nekem. Köszönöm :D

2017. jan. 24. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
36%
20 ezer ft körül... sok...
2017. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
44%
Budaörsi Illyés Gyula gimnáziumnál 400 Ft naponta az előre megrendelt ebéd. Általános iskolásoknak 380 Ft körül van.
2017. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Drága. Átlagoisan 7-800 ft.
2017. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
*ezek az árak többgyerekes kedvezmény nélküliek.
2017. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Drága? Azért arra kíváncsi lennék, hogy hogy lehet normális napi 3x-i étkezést megoldani ennyi pénzből. Méretgazdaságosság ide-oda én elképzelni se tudom. Inkább ezek miatt a mesterségesen alacsonyra szorított árak miatt kapnak moslékot a gyerekek. Jó kis rántott rántás meg finomfőzelék, kifli kefirrel, aztán jól van.
2017. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem írta senki, hogy napi 3x-i étkezést meg lehet oldani ennyiből, itt csak az ebédről volt szó.


Szerintem is drága, ha azt számolom hogy mi 50-60.000ft-ot költünk ételre egy hónapban és abban kifejezetten egészséges dolgok vannak csak (bio tejtermékek, bio vagy házi zöldség, növényi tejek, stb.) az fejenként napi 1000 ft max, és JÓVAL egészségesebb az ilyen menzás üzemi fosoknál.


Ehhez képest az, hogy egy főétel 7-800 ft tényleg drága. A 400 nem, de azt elképzelni sem tudom milyen minőség lehet, gondolom mint amiket a 'kórházi koszt' oldalon is látni kb. olyan színvonal.

2017. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyerekeim sulijában (Bp) napi 361Ft az ebéd.
2017. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 6 Ez így van, de látni kell hogy egy menzának vagy kifőzdének rengeteg egyéb költsége van, nyilván nem tud versenyezni azzal ha megveszed hiperben. Menzán a kényelmet fizeted meg hogy nem neked kell főznöd, meg az energiát, meg az alkalmazottak bérét akik elkészítik, felszolgálják.
2017. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A menza nem hajt nyereségre, a kobyhás néni közalkalmazott, az energiát se számolják el külön (már ahol helyben főznek). Én egyébként rendelem a kaját magamnak, olyan helyről ami profitért dolgozik, decemberig a gyerek heti menü kb 2200Ft volt (kis adagok, januárban eneltek), és ennyiért ki is hozzák, nem ehetetlen/mócsingos stb.
2017. jan. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak ebéd kb 300-400 ft/nap
2017. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!