Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi a megfelelő kalória...

Lindin kérdése:

Mennyi a megfelelő kalória mennyiség ami nekem kell?

Figyelt kérdés
13 három éves lány vagyok sajnos a magasságomhoz képest szerintem duci vagyok. Minden nap edzek itthon de néha vannak falásrohamaim. Általában egy nap 1000-1500 kalóriát viszek be a szervezetembe de már volt olyan is hogy kevesebb mint 100-at. Mennyi lenne az ideális?
2017. jan. 31. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha tudnánk, milyen alkat vagy. 155 centi, és alapvetően vékony, vagy 175 centi, és széles testalkatú. Nem mindegy. Azt sem tudjuk, fizikailag mennyire vagy aktív, magyarul mennyit mozogsz egy nap. Azt sem tudjuk, hogy tartani akarod a súlyodat, vagy fogyni szeretnél. Úgyhogy passz.
2017. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyél csak be sokat, fejlődésben vagy még bőven. A szervezeted úgyis elintézi a szükséges dolgokat. Ráérsz fogyni. Olyan 1500-2000 kalóriát kell magadhoz venni egyébként.
2017. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm a válaszokat. Egyébkénk itthon szoktam edzeni naponta ilyen erősítés szerüen. 156 centi vagyok és 57-59 kg között ingadozok. A testalkatom nem is olyan vékony de nem is olyan masszív:/
2017. febr. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!