Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A McDonald's-nál az önkiszolgá...

A McDonald's-nál az önkiszolgáló italtöltők nem azért vannak kirakva hogy utána újratölthessük a poharainkat többször is?

Figyelt kérdés
Csak mert én eddig mindig újratöltöttem és soha nem szóltak érte.

2017. febr. 6. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért vannak kint.

A KFC-nél újratölthetőek a poharak. El is mondják neked.

A Mekitől sosem hallottam még, hogy újratölthetősek lennének a poharak.

Majd egyszer szólni fognak ne félj, vagy a biztonsági őr, ahol van. Vagy majd a dolgozók.

A Burger Kingben sem lehet újratölteni.


Az, hogy a sok ... ember oda megy és újratölti, ott ahol nincs elmondva, kimondva, tájékoztatva az ember, hogy újra tölthető a pohár, az magát az embert minősíti.


Én se a Mekiben, se a Burger Kingben nem mennék oda, hogy akkor most újratöltöm a poharam 100x-or. Ha tudnám, a dolgozóktól vagy magától a két cégtől, hogy lehet, akkor oda mennék és újratöltenék.


A KFC-ben tudomásra van hozva, hogy lehet és egy percig sincs bennem rossz érzés, hogyha oda megyek a géphez 6-8x-or is.

Én a KFC-ben nagyon sok üdítőt szoktam inni.

2017. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, hát ha újratölthető lenne, akkor egyféle méretű pohár lenne, nem?
2017. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Második, te barom. Azért tették ki oda őket, hogy a kiszolgálás gyorsabb legyen.

Szerinted, ha lehetne újra tölteni náluk akkor nem mondanák azt, mint a KFC-nél. Érdekes itt minálunk Győrben nem megy oda senki magának újra tölteni a poharát, szóval, jah...


Megnéztem a Meki honlapján is a kérdéseknél amiket fel lehetett tenni a Mekinek és ott is írják.


Tessék bemásolom ide, de te is megtalálhatod a honlapjukon és el is olvashatod a Mekilexinban.


-Miért nincs lehetőség az üdítő ingyenes újratöltésére?


Meki válasza: Áraink egy pohár üdítőre szólnak. Korlátlan ital fogyasztása esetén eltérne a jelenlegi árazáshoz képest az üdítők ára – ezt pedig mi nem szeretnénk.


A Burger Kingben sincs ilyen tájékoztatás, ott ahol kint van az üdítőgép, hogy újra töltheted. Ő náluk sem lehet.

2017. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Alulról a 13-dik kérdés az.

2017. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Burger kingben sok helyen ki van írva, hogy egyszer újratöltheted.
2017. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes itt minálunk Győrben nem megy oda senki magának újra tölteni a poharát, szóval, jah...

Csak én, a párom,meg az összes barátom.. de igazad van,ja. senki nem.

Azért van kirakva,hogy gyorsabb legyen a kiszolgálás,és mindenki azt töltsön magának,amit akar, ne az legyen,hogy kólát kérek,de mégse,fantát,de nem,mégis kólát,aztán fantát kapsz.. Másrészt viszont ennyi pénzért én újra töltöm,kutyát nem érdekli,hogy mennyit iszol. Azt a szörpöt,amit aztán higítanak olcsón veszik meg,és rohadt sok hasznot rápakolnak,tehát...

2017. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy nem után tölthetős az ital. Ahol az, ott jellemzően meg is kérik az árát az üres pohárnak. Én meg nem akarom magamat hányásig inni, csak azért, mert kifizettem. Meg azért szerintem a többség is megáll 2 pohár után.
2017. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Étterme válogatja, ahol kinn van, ott újratölthető.
2017. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
21%
Nálunk Csabán a Burger Kingbe ujratoltheto 😏
2017. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért messziről ordít a kommentekről, hogy ki a rézbőrű tesó.
2017. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!