Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mit esztek egy napon?

Ti mit esztek egy napon?

Figyelt kérdés
Ha lenne időtök leírnátok kerlek szépen egy napi vagy több napi kajáitokat? Mit esztek reggeli,ebéd,vacsora? És akik csak háromszor esznek egy napon azok nem éhesek a 3 étkezés között?

2017. febr. 9. 20:23
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Reggeli: Müsli joghurttal, mézzel, gyümölccsökkel (legtöbbször: banán, eper, áfonya)

10órai: Sajttal töltött rántotthúsos szendvics

Ebéd: legtöbbször valami tojás/virsli főzelékkel

Uzsonna: van, hogy ezt kihagyom, mert ilyenkor nem nagyon vagyok még éhes, de keksz(korpovit) vagy rizslisztes amerikai palacsinta (glutén érzékeny vagyok, tehát a rántott hús is rizslisztes, és a kenyér is)

Vacsora: legtöbbször melegszendvics mellé zöldségekkel és salátával

Remélem, tudtam segíteni🙂

2017. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen !
2017. febr. 9. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Mai reggelim: rántottás melegszendvics

Tízórai: alma és joghurt

Ebéd: zöldbabfőzelék a la natúr

Vacsora: uaz


Holnapi reggelim: gombás-paradicsomos omlett

Tízórai: ananászos-kókuszos smoothie

Ebéd: halat tervezünk, ha nem megyünk párom családjához, egyébként vacsira lesz hal

Vacsora: passz vacsi annyira nincs eltervezve számomra a reggeli és az ebéd a laktatósabb, tartalmasabb kaja

2017. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én egyszerre elég sokat szoktam enni úgyhogy nem vagyok éhes főétkezések között, de azzal sincs baj, ha valaki jobban szeret sokszor kevesebbet enni.

Nekem a tegnapi napom pl:

R: 4 szelet teljes kiőrlésű toast, 2 tükörtojás, pirított gomba és lilahagyma, mellé jó sok zöldtea

E: főztem zellerkrémlevest, arra feltétként füstöltsajt került, másodiknak meg rántott karfiol volt rizzsel, majonézzel

V: tonhalsaláta, amibe tettem sok jégsalátát, tonhalat az olajával együtt, kukoricát, lilahagymát, olivát, paradicsomot, majonézt és pici mustárt - ez nagyon finom volt :)


Remélem, segítettem.

2017. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!