Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet finom teát...

Szegeden hol lehet finom teát kapni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amit akár el is vihetek, akár ott is megihatok, finom, több fajta van, vagy legalábbis valami választék. És lehetőleg ne olyan drága, fogalmam nincs milyen árban vannak ezek, de olyan 500-800 körülre gondoltam. Ha valahol többe kerül, de nagyon megéri, akkor természetesem arra is kíváncsi vagyok.

Ja, és lehetőleg szolgáljanak ki 18 alattiakat.

(ha rossz kategóriába raktam-biztos-, akkor bocsánat, nem tudtam jobb helyre)



2017. márc. 6. 19:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
63%
Tesco, Lidl, Auchan, meg gyakorlatilag a sarki fűszeres us árulhat jó teákat.
2017. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt szerintem elfelejtettem leírni, hogy olyanra gondolok, amit már iható formában adnak, mint mondjuk egy kávét, forrócsokit, ilyeneket.
2017. márc. 6. 19:37
 3/12 anonim válasza:
19%
És annak mi értelme?
2017. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert mi értelme beülni a haverokkal kávézni, vagy sört iszogatni, vagy bármi?

Valaki ezeket szereti, valaki a teát.

Én a teát szeretem iszogatni miközben beszélgetek a barátaimmal, más meg mást.

Csak nem mindig itthon akarok teát inni, viszont ilyen helyet nem tudok. Régen tudom, hogy volt ilyen babzsákos, tök hangulatos lehetett, de ha jól tudom, bezárt.

2017. márc. 6. 19:40
 5/12 anonim válasza:
9%

"amit akár el is vihetek"


Ahelyett, hogy leülnél a seggedre és meginnád. Eddig egyébként is egyes számban beszéltél, nem csoportos részvételről. Ilyenre bármelyik cukrászda megfelel.

2017. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert nem teljesen mindegy, hogy egyedül, foreveralone módban ülök le a seggemre (vagy éppen megveszem és megiszom, miközben sétálok), vagy barátaimmal leülünk a seggünkre (vagy megvesszük és elvisszük majd séta közben isszuk meg)?

A lényeg ugyanaz marad: Nem tudom hol lehet finom teát kapni, ahol hangulatos az üzlet/akármi. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, és nem egy random anonim tag arrogáns, lekezelő válaszaira.

2017. márc. 6. 19:56
 7/12 anonim válasza:
33%
Ok.
2017. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Maláta, Acapella, Casablanka...de miert nem mentek be vhova es probaljatok ki? Sokkal jobb felfedezni egy helyet magadtol mint kerdezgetni.
2017. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kedves utolsó! Persze, jobb kipróbálni, én is annak a híve vagyok, mert nem egyforma két ember sem.

Csak az a baj, hogy egyáltalán nem tudom, hol lehet teát kapni. Láttam már 1-2 helyen kiírva a kávé alatt például, de olyankor nem teát akartam inni, így nem is foglalkoztam vele. Meg ez régen is volt

2017. márc. 6. 20:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Latin negyed az Árkádban
2017. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!