Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csótány sétált a pizzériában!...

Csótány sétált a pizzériában! Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Gyorsan fizettünk és huztunk kifele onnan, én rosszul lettem nagyon hiszen irtozom minden bogarfajtatol.. Ez meg méretes is volt! Nem szoltunk, mert a kis pincérlány szerencsetlen mit tehetett vlna, nyilvan tudja h van naluk csotany! Csak eltaposta baratom.

2017. márc. 28. 11:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Étteremvezetővel beszélni. Intézkedjen először ő, ha nem, akkor a vendégek fognak bejelentést tenni.

Míg külföldön tanultam, előfordult, hogy a menzán csóti futott végig az üveglap belsején, ami mögött a készételek voltak.

2017. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
31%

Sétáló csótányt még nem láttam. Két lábon ment? :D


Egyébként meg ahol egyet látsz, ott van több is... helyes, hogy menekültetek, mivel azok a szutykos helyeket szeretik, brrr... én feldobnám a helyet, mert addig nem fognak irtást csinálni, amíg 'felsőbb' erők nem kényszerítik rá őket. Gonosz dolog, de ez van. Nem higiénikus

2017. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

"Csótány sétált a pizzériában"


Csak benézett, jártában-keltében.

2017. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok, mert egyik kedvenc helyünk volt! És nem egy lepukkant hely, olyanba lábam nem tenném, szoval ledöbbentem.
2017. márc. 28. 11:32
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a disznó csótány nem csak lepukkant helyeken sétálgat :(
2017. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hogy egyek ezek utan vendeglato helyen!?
2017. márc. 28. 12:11
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Csótány a beszállított áruval kerül be.

Dolgoztam én olyan helyen, ahol kiemelten nagy hangsúlyt fektettek a tisztaságra, mégis időnként megjelent a csótány, sőt, volt, hogy egér is.

Ilyenkor megtették a szükséges intézkedéseket, de nem egyszerű, mert ahol élelmiszer van, ott nem rakhatsz ki mérgeket.

Nem megy egyik napról a másikra, teljesen le kell üríteni a raktárkészletet, bezárni, vegyszeres irtókat kell kirendelni, utána a vegyszert semlegesítő szerekkel mindent letakarítani, csempétől a plafonig, aztán lehet nyitni.

És utána lehet, hogy a következő napi árúval kapsz egy újabb adagot belőlük.

Nyugodj bele, hogy minden helyen előfordulhat csótány, csak legfeljebb nem látod.

2017. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Megnyugtatlan mindenhol van, én eddig akárhol dolgoztam mindenhol volt a 4 * os etteremben is
2017. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyél akkor otthon. Igaza van előttem szólónak, mindenhol előfordul. Legfeljebb nem a szemed előtt, hanem ott, ahol a hulladékot tárolják. Mit gondoltál mégis?
2017. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
10%

Kértem volna a vezetőt, és elvártam volna, hogy felajánlja az ingyenességet. És többé nem mennék oda.


És minden lepattant helyen evő/dolgozó, aki nem tudja, hogy vannak normális helyek is, le fog pontozni. Lássuk, mennyien vagytok!

2017. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!