Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Pocket...

Mi a véleményetek a Pocket Coffee nevű csokoládéról?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szeretem, csak szerintem nevetsegesen draga. De finom, az teny :)
2017. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Durván túl van árazva, ezért még sosem vettem. Csak akkor ettem, ha valaki megkínált eggyel. Egyébként szerintem tök jó, csak tényleg nagyon drága.
2017. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szeretem, venni nem szoktam, neha kapok ismerosoktol alkalmakra, akkor fogyasztom csak. most utananeztem az aranak, hat valoban igen draga!
2017. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno sok éve munkahelyen nagy kedvenc volt, gyakran vettük, ízlett. Eleve kedvelem a kávéízt és a csokit is.

Ma már nem eszem cukrot, így ezt sem s az árát sem ismerem már. De jó volt, nekem megérte olykor s nem kellett gondolkodni, ha aprócska ajándékot akartam adni valamely segítőkész kollégának :) Mindenki szerette bent.

2017. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar belul az a cukorreteg, ahogy ropog a fogam alatt, pedig edesszaju vagyok. Anelkul tokeletes lenne.
2017. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül? Nem szoktam venni, én is csak kapok, sajnos nem vagyok tisztában az árával :(
2017. ápr. 22. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy csalódás volt, mert nagyon édesszájú vagyok és kávéimádó. Mikor először ettem, azt hittem, kifogtam egy romlottat, annyira nem ízlett. Aztán egyszer még vettem és ugyanolyan rossznak éreztem. Pedig nekem kedvenceim a kávés édességek. Van egy ilyen kesernyés íze, ami keveredik a cukorréteg túlzottan gej édes ízével, túl nagy a kontraszt, vagy nem tudom....lehet mindkettő romlott volt, mert nagyon rossz volt 😀
2017. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!