Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy gabonapehelyhez mennyi...

Egy gabonapehelyhez mennyi tejet kell önteni?

Figyelt kérdés
Vettem most nestlés Cookie Crisp-t és nem tudom hogy kell enni. Mármint hogy öntöl ki magadnak egy adag cuccot és öntesz rá egy kis tejet? Vagy öntöl tejet és teszel rá egy pici cuccot hogy csak a tetején úszkáljon. Mert van aki így eszi hogy csak egy pici van rajta de szerintem annak nincs értelme.

2017. ápr. 23. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nincs szabály a gabonapehely fogyasztására. Úgy eszed ahogy neked jobban ízlik.


Ki tudok attól akadni amikor "lifehack" néven mutatnak be praktikákat és szinte lehülyéznek azzal a felkiáltással hogy "egész életedben rosszul hámoztad a banánt/narancsot/dinnyét, mert én most megmutatom hogy kell és tanulj belőle te paraszt".


De a valóságban kit érdekel? Úgy eszed ahogy tudod, ahogy neked kényelmes, nem más mondja meg hogy fordítva hámozd a banánt, vagy hogy edd a gabonapelyhet.

2017. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan irigylem a problémáid
2017. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy gabonapehely, majd tejet addig öntök, míg látom, hogy nem jön fel a gabonapehely!
2017. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen egyetértek az elsővel.


Amikor még ettem gabonapelyhet, soha nem tettem hozzá tejet, mert nekem úgy tetszett, nem ázva. Jogom van hozzá.


Javaslom, hogy úgy egyed, ahogy neked tetszik.

2017. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy akarod, de én egy gabonapehelyhez csak egy cseppnyi tejet öntenék.
2017. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1 bogrenyi. De pontosan, mert beperel a nestle ha nem jol hasznalod es valami bajod lesz.
2017. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen embereket nem értettem soha.

Nagyon veszélyes hozzáállás hogy még a gabonapelyhed fogyasztását is más mondja meg hogyan csináld.

Választásokra inkább el se menj...

2017. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ embernek a szellemi képessége határozza meg a problémáit is.
2017. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Sok gabonapehely-kis nyestlé :D
2017. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. És tudom hogy ez egy eléggé hülye kérdés de akkor is hát soha életemben nem ettem még gabonapelyhet!!!
2017. ápr. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!