Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik boltban van ez az akció?

Melyik boltban van ez az akció?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy új katalógusban, de ma hiába próbáltam visszakeresni ma, sehol nem találom.

Két tortilla chips 2x299 Ft plusz ajándék szósz hozzá.

Na de melyik boltban? TESCO rémlett, de ott nem találtam, néztema SPAR-t és a Penny-t is. De ott sem. Vagy nem voltam figyelmes, vagy másik boltban van. Na de a LIDL-esben és az ALDI-sban sem láttam.

Akkor hol van?



2017. máj. 4. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak jövőhéten kezdődik az akció. A lidlben például csütörtöktől szokott érvényesnek lenni az, amit az újságban reklámoznak. Tescoban szerintem hétfőtől, de ez nem biztos... nézz szét jövőheten is :) sajnálom, hogy érdemben nem tudtam segíteni.
2017. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most van. Rátaláltam az Intersparban! Úgy tűnik, amikor másodszor olvastam el, akkor vagy a Spar-os újságot néztem az Inter-es helyett (a sima Sparban nem láttam ezt), vagy csak egyszerűen elkerülte a figyelmemet.
2017. máj. 7. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!