Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem tudom kihúzni a fagyasztó...

Nem tudom kihúzni a fagyasztó felső fiókját mert felakadt a husi teteje. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Próbáltam feszegetni, alá nyúlni cibálni de sehogy nem jön ki. A párom rakta be két napja de nem várhatom meg míg haza jön. Mit tehetek??
2017. máj. 16. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kipiszkálni egy vékony tárggyal a fiók (majdnem) teljesen betolt állapotában? Általában elfordulnak, azért akadnak, és lehet olyan pozíciót találni, amivel kijön. Nálunk a fiók szokott így járni, kézzel vagy egy késsel elbororonálom az akadályt.
2017. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetetlen annyira fagyosak. Legalábbis nekem nem sikerült.
2017. máj. 16. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem kapsz jobb tippet, olvaszd le a fagyasztót. De akkor mindent meg kell főzni, ami benne volt. A kész ételt aztán visszafagyaszthatod.
2017. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Hajszárítóval arra a részre, ahol akad, oda próbálj meg egy kis meleget fújni, ha már annyira felmelegszik az a rész, hogy a beakadt szelet husi visszagörbül, vagy megmozdul, akkor oké. Ennyitől még nem fog az egész totál kiengedni.
2017. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak elfordul, hanem legtöbbször az van hogy amikor bele teszik még elfér kényelmesen, aztán ahogy megfagy kitágul, megnő a térfogata. Csak úgy lehet valamit bele tenni hogy legalább 2 centivel lejjebb legyen az anyag a felső szinttől.

Próbáld kipiszkálni, vagy tényleg lekell olvasztani.

2017. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a probléma nagyon nehezen de megoldódott!

Ahogy fújtam a hajszáritóval engedett a fiók annyit hogy kézzel átszedtem a fagyasztottkrumplit zacskóba majd a helyére berángattam a mellfillét mert arra rakta a kedves a hust és ezáltal az leesett a fiók aljára és sikerült kihúzni!

2017. máj. 16. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

#4-es vagyok!

Nyitom az ablakot, várom a vacsimat a hajszárítós ötletemért! :))

2017. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Várjad, biztos be fog repülni a sült galamb.
2017. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi nem tetszett itt egyeseknek, hogy még az ilyen ártatlan kis poénokat is képes lefelé pontozni!


Én azt hittem, hogy csak egy szelet melle-húsa, de hogy egy egész galambot kaptam! Köszi, ez még a mai ebédet is kiadja! :))

2017. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sosem pontozok de felpofozlak az ebéd helyett :-) köszike még egyszer :-)
2017. máj. 18. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!