Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha 400 gramm kaját megeszek...

Ha 400 gramm kaját megeszek együltőben, főétkezésre, akkor falánk vagyok?

Figyelt kérdés
Vettem ezt a tortellini tésztát, ennél komolyabb dolgot nem tudok elkészíteni itthon. Na szóval megfőztem, és kicsivel több, mint a felét kitálaltam magamnak sajttal, kecsappal. Megettem ezt az adagot, de mondom magamnak, én még nem laktam jól. Ezért megettem a maradékot is. Ez így 400 gramm volt. Sok ez? Zabagép vagyok? Falánk vagyok?
2017. jún. 6. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ha 2 kilót eszel, akkor sem, amúgyis inkább a kalória számít, illetve hogy viszonylag jóllakj.

Van, akinek sokat kell ennie egyszerre. Nincs ezzel baj.

2017. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40 kilo vagyok es en is meg tudok ennyit enni neha, szoval nem mondanam hogy falank vagy.
2017. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt is tudni kell, hogy én már csak egyszer eszem egy nap.
2017. jún. 6. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor koplalsz, nem? Bár meg nem mondom a makróidat.


Én is egyszer eszem egy nap (vagy majdnem), 30 dkg és 2 kiló között valahol. Szálkásítok, legalábbis igyekszem :). Miért lenne sok? Tényleg nem értem, mi alapján gondolod, hogy az... Enni kell, nem is keveset, nagyméretű melegvérű emlősökként...


Akinek 5000 kcal kell és egyszer eszik, az bizonyára nálad sokkal nagyobb mennyiségekkel operál. Szerinted az falánk, mert nem hal éhen?

2017. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
400g egy normál adag kaja, akárhogy is számolom.
2017. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Ja, kifőzdében olyan 4-500 gramm egy főzelék és az csak az egyik fogás egyik része, akkor is, ha bab, ami tartalmasabb...
2017. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Vagyis ennyit ettél összesen aznap? Még jó, hogy éhes vagy
2017. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy sok. Egy jól megpakolt pizza, vagy egy jó nagy tál rántott hús hasábbal meg salátával simán megvan akár 1 kiló is, és bizony jópár ember megeszik egy ilyen adagot egy ültő helyében. :D

400 gramm egy étkezésre egyáltalán nem sok. Ha csak egyszer eszel egy nap, akkor meg főleg. Bár nem túl egészséges így étkezni, de te érzed, hogy jó e így neked.

2017. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A napi egy étkezés OK, inkább az étel nem az igazi, no meg persze a mennyiség bizonyára túl kevés.
2017. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj màr....pont tegnap kénytelen voltam üveges bébiételt adni a 10 hónapos fiamnak, mert nem volt időm főzni. Megevett 2* 200 grammos kajcsit ebédre....
2017. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!