Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Protein Powerból szerintetek...

Protein Powerból szerintetek lehet finom palacsintát csinálni?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link]

2017. jún. 14. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de saját tapasztalat alapján másra nem igazán lehet jó, csak ha süt valami az ember. Amikor én egyszer és utoljára vettem olyat kb 1 éve, akkor az 1: Rossz ízű volt, 2: habzott mint a szappan(szó szerint, nem túlzok), 3: még az utóíze is szappanszerű volt. Ez a vaníliás izű volt. De amúgy sütemények tésztájába meg pl palacsintába jó lehet.
2017. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért kevésbé ismert gyártónál lehet nem szója fehérjét venni. Én biztos inkább azzal próbálkoznék.
2017. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csináltam régebben ilyeneket. Meg lehet enni, ha diétázol akkor jól tud esni az ilyen édesség is, de mérsékeltek legyenek az elvárásaid, egy rendes palacsintával nem veszi fel a versenyt.
2017. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az válaszokat. De úgy döntöttem hogy inkább megpróbálom szilárd kajából még bevinni azt a maradék fehérjét.
2017. jún. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!