Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem gond ha sokat eszek ha...

VálaszJOLÓ kérdése:

Nem gond ha sokat eszek ha naponta mozgok? Sokat.

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) az a helyzet, hogy itthon elég sokat kajálok, és édességet is sokat eszek. 13F. Jelenleg 54-55 kiló vagyok és ahogy mondtam, sokat eszek. (édességet is) De naponta körülbelül most nyáron 2-3 órát mozgok, de az 1 az a minimm MINDIG. Szóval azt szeretném kérdezni, hogyha nem akarok súlyosabb lenni, akkor egyek kevesebbet, vagy esetleg kéne több mozgás? 13F Köszi a válaszokat előre is! :D (lehet rossz kategóriába lőttem be, ezért bocsi :l)

2017. jún. 23. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg be nem fejezed a növekedést nem érdemes ilyenen gondolkoznod.Fejlődésben lévő szervezetnek köztudottan sok "takarmányra" van szüksége és mégsem hízik el. Majd 30 felé ha a kockák a hasadon lecserélődnek egy labdára akkor érdemes a témával foglalkozni.
2017. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ment is a zöld pacsi, csak foglalkoztat a téma, mert azért mégsem szeretnék 60-65 kg lenni 13 évesen :).
2017. jún. 23. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így van ahogy az első válaszoló írta. 13 éves vagy, fejlődő szervezet, normális, hogy sokat eszel. Viszont a szemét kajákat ( csoki, chips,kola, stb) vissza kéne szorítani. Nem azt mondom, hogy soha ne egyél, csak azt, hogy mértékkel. A mozgás viszont nagyon jó:)
2017. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha aktívabb vagy, nyilván többet kell enned, ez teljesen OK.

Ha hízol, akkor túl sokat eszel (vagy keveset mozogsz hozzá). Legyen pont jó a mennyiség és minél jobb a minőség. Az nem gond, ha duplaannyit eszel, mint más, ha lemozgod...

2017. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!