Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ettél ma? Mit ittál ma?

Mit ettél ma? Mit ittál ma?

Figyelt kérdés

Mit ettél ma? Hány éves vagy és hány kg illetve hány centi? Fiú vagy lány? Mozogtál ma? mit dolgozol?( ülő foglalkozás vagy mozogni kell benne?)


Én ma ettem reggel egy szendvicset szalámival,sajttal paradicsommal. Kora délután zabkását,ami csokis volt egy banánt. Este meg rizs,párolt zöldség és csirkemell. Ittam egy üveg zöld teát ami cukros volt,plusz egy tejeskávét üresen. Itthon ültem és filmeztem .


2017. júl. 13. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel ettem 3 szalámis kiflit sajttal majd délután ettem egy fagyit és itthon egy szelet szalis kenyeret meg útközben két túrórudit (2x30g). A munka miatt borult fel ez így de nemsokára végzek és eszem rendesen itthon suliig. (Mert ott se tudok rendesen enni) amúgy 8 órát álltam és járkáltam cipekedtem is kicsit utána egy s.o.s. dolog miatt gyorsiramban bicikliztem egy nagyot majd itthon kerítést javítottam a kutya miatt meg az udvaron kinti melókat egyedül mert sajna nem volt aki segítsen. Aztán meg kutyáztam (vele is szaladgáltam) átmentem tesómhoz ott két kutyával játszottam. Most megfürödtem és pihenek mert hulla vagyok. És egész nao vizen vagyok kb 2-3 litert ihattam meg mert meló alatt farkas éhes voltam. Ja ès 17/L.
2017. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hű, de sok kérdést tettél fel. Ráadásul a többségére te sem válaszoltál, szóval ezen alapon én sem fogok. :D


Kicsi sós kifliket ettem ma, és vizet ittam. Nem mozogtam ma még, nem dolgozom.

2017. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggelire két virslit magában. (Ketchuppal,majonézzel,mustárral)

Estebédre rizseshúst.

Ittam kétszer 3 dl fekete teát,illetve multivitaminos üdítőt.

Nem dolgozom,tanuló vagyok. Viszont takarítottam rengeteget itthon,mivel már külön élek a szüleimtől.

184 cm 69 kg 20 L

2017. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy szelet nutellás kenyeret ebédre, egy sajtos pogit és 4-5db pici csokis kekszet. Vizet ittam csak, kb egy litert.

16/L, 161/53.

Edzettem másfél órát itthon és sétáltam 3 órát.

Beteg szabin vagyok, amúgy tanuló vagyok.

2017. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

R-Zabkasa

V-tojasrantotta,zöldséggel,kuki,joghurttal

2019. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!