Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vegán, IR, szálkásító étrendhe...

Vegán, IR, szálkásító étrendhez jó receptek?

Figyelt kérdés
IR=inzulinrezisztencia.
2017. júl. 26. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Tehát ha jól értem minden állati eredetű és minden cukortartalmú kaja ki van zárva. Így éhen fogsz dögleni. Ha cukorbeteg vagy akkor nem kéne ezt a vegán baromságot csinálni.
2017. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Az előzőnek természetesen nincs igaza. Facebookon csatlakozz a vegán csoportokhoz, nagyon sok inzulinrezisztenciával szenvedő és gyógyult van közöttük. Ha tudsz angolul, akkor az interneten is olvasgathatsz recepteket, nézhetsz videókat ebben a témában.

De ha itt akarsz válaszokat kapni, nyugodtan írj nekem üzenetet, amint lesz időm, válaszolok.

2017. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az IR nem egyenlő a cukorbetegséggel, kedves első. Eddig sem ettem cukros, vagy állati eredetű dolgokat, mivel vannak egészségesebb megoldások helyettük, nem is haltam éhen.

Kettes, köszönöm, írni fogok. Sok csoportban benne vagyok, de elkerülte a figyelmemet, hogy IR-esek és/vagy diétázók is lennének. Nem nagyon van időm főzni, legtöbbször készen vásárolok, de ezen szeretnék változtatni, viszont neten nem találtam semmit, ezért tettem föl itt kérdést.

2017. júl. 26. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Vegán inzulinrezisztenciást sem láttam még sosem :D

Csak kíváncsiságból, hogyhogy IR-es vagy?


Amúgy hogy válaszoljak is: falafel, szójafasírt ( a szójakockát beáztatod, zöldségaprítóban megfuttatod, majd úgy készíted el, mint a darált húsos fasírtot. Csak tojás helyett akkor használj őrölt lenmagot)pl. vegán.

Van egy pinterestes vegán gyűjteményem, innen is nagyon szeretek válogatni. Ha kell, elküldöm privátban.

2017. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!