Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha káposztát esztek, pl:...

Ha káposztát esztek, pl: székelykáposzta, töltött káposzta, nem megy tőle a hasatok?

Figyelt kérdés

Megeszek egy tányér székelykáposztát és rá kb 20percre úgy megy tőle a hasam, hogy az leirhatatlan. :(


Csak én vagyok ilyen, aki nem "bírja"?

Mit tudok elleni tenni? (Azon kívül, hogy nem eszek, mert imádom.)


2010. máj. 22. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom. Lehet,hogy túl zsíros,azért hajt meg. Egyél kenyeret mellé,az talán segít.
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tejföllel eszed, az lehet a ludas. Egyébként a káposztának lehet hashajtó hatása is.
2010. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most ettem 20perce kenyérrel,nincs gondom:)
2010. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van akit felfúj és van akit meghajt egyébként erősíti az izongörcsöket is. Szerncsére engem ezek elkerülnek. Én imádom a káposztát. Amúgy savanyúból csinálod, vagy édesből, mert az sem mindegy, ha érzékeny a gyomrod?
2010. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
savanyúból, de át lett mosva, és nem is zsíros, szóval nem tudom miért van ez velem. régebben pedig nem volt, de az elmult 1évben mindig szenvedek tőle :(
2010. máj. 22. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár már nem friss a kérdés, de azért válaszolok.

Nekem is ilyen gondom volt tőle, ment a hasam ahogy megettem. De csak a székelytől.

Arra gondoltam, hogy 1.5-2 órás főzés helyett legalább 3-4 óráig fogom főzni úgy mint a töltöttet, és meglátom akkor mi lesz. Azóta csak egyszer főztem, de bejött. Ehettem amennyi jól esett. Remélem nem véletlen egyszeri alkalom volt. Most főztem azóta ismét, még nem ettem belőle, de ha most sem lesz hasmas, akkor bevált az ötlet, és merem ajánlani neked is.:)

2011. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiszta véletlenül találtam erre a kérdésre, és ahogy elnézem már két éves, de írok mert én ugyan így vagyok a káposztával.Eleinte csak a savanyú káposzta és a belőle készült ételek okozták ezt, de már mindegy milyen.A káposztás tésztától kezdve az összes káposztaféle, ideértve a kel, a karfiol, a brokolli, sőt még a karalábé is megzavar.Szinte átmegy rajtam.Nagyon kellemetlen, és én sem tudom miért van.
2012. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!