Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani recepteket...

Tudnatok ajanlani recepteket feherliszt allergiasoknak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereted a kínait? Ott sok liszt nélkülirecept van. Sült zöldségek vagy pároltak. Pl fokhagymás fűszeres párolt répa.
2017. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez túl tág fogalom, én elég sok ételcsoportot kizártam s így is rengeteg lehetőségem van.

Zöldségételek, tojásételek, húsételek tömkelege van liszt nélkül, de még sütik is, rengeteg édesség... Ott van pl. a tojásos lecsó vagy a gluténmentes piskóta csokikrémmel, lazac spárgával...etc.

Mégis milyen ételre gondolsz?

2017. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon felkapott recept mostanában az úgynevezett banánpalacsinta.

Mindössze 3 hozzávalóból áll:1,5 érett banán,és 1 tojás 2,5 evőkanál zabpehely(nekem így jön ki a jó állag persze ezt is variálhatod ha ez neked nem túl sűrű)

Elkészítése:pépesítsd össze a banánt egy villával,majd keverd hozzá a tojást közepes lángon,zsíradékonsüsd ki pl vajon isteni ;) kicsi adagokatmérj a serpenyőbe mert nem könnyű megfordítani.Ha nem is sikerül szépen megfordítani és nem lesztúl szép nem húzd fel magad,az íze kárpótol.

Ízesítés:görög joghurttal,aszalt/friss gyümölcsökkel mézzel szoktam enni,nekem nagyon ízlik. ;)

Írd meg ha elkészítetted. Kíváncsi vagyok hogy ízlett.;)

2017. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Válaszló receptjét kipróbálom, köszönöm 😊
2017. dec. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!