Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Háztartási hipóval fertőtlenít...

Háztartási hipóval fertőtleníteni a kútvizet (kb.10 csepp tömény hipó 1,5 liter vízbe), szerintetek ez mennyire káros az egészségre hosszú távon? Nem rákkeltő?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert már hónapok óta hipó szagú és ízű vizet iszom és szarabbul érzem magam,mint azelőtt

2017. aug. 22. 21:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Ne igyál hipószagú vizet! Egyáltalán hogy jot eszedbe ilyen hülyeség!?!?!?!?
2017. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Szóval hipót öntesz bele és csodálkozol,hogy hipó íze meg szaga van.:D

Troll-e vagy?

A patikában lehet venni ivóvíz fertőtlenítő tablettát.

2017. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
Egy kútba a tíz csepp hipo kutya f..a .
2017. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én nem ezt kérdeztem,hanem hogy káros-e az egészségre hosszú távon!!!
2017. aug. 22. 21:59
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

még így is örülhetsz, hogy legalább élsz!



nem tudom, honnan jött ez az ostobaság, hogy hypoval lehet ivóvizet fertőtleníteni, de hajmeresztő!!!

az ivóvizet, ahogy az uszoda vizét is, klórral fertőtlenítik.

A hypo, ahogyan a dobozán is rajta van, halálos méreg.

Csak egy példa: kezdő akvaristaként elkövettem azt a baklövést, amikor az akváriumom először elalgásodott, hogy az akváriumban lévő dekorációkat kivettem, és hypo-s vízzel mostam le. Ezután bő, tiszta vízzel többször lezuhanyoztam, majd tiszta vízbe is beáztattam. Tehát, ha maradt is hypo a felületükön, képzelheted, milyen elenyésző mennyiségben, és mekkora higításban.

Ennek ellenére, miután visszatettem őket az akváriumba, másnap reggelre az összes halam elpusztult.


Hát, kb ezt műveli velünk, és a belső szerveinkkel is a hypos víz...

2017. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
azt a mocskos
2017. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%

A hipó is klórvegyület, és az úszómedencéket bizony azzal fertőtlenítik, max máshogy hívják.

A klór bomlékony, ki kell engedni a csapvizet egy kancsóba, és pihentetni pár órát, amíg elmúlik a szag.

2017. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Ne igyál olyat ilyen butaságot akkor vegyél inkább víztisztítót!És nézéss egy vérképet és főleg lehet a toxikológiára kell majd menned a hipó miatt!!
2017. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

A hipó halálos méreg. Remélem, hogy csak a klór van a vízben, és annak a szagát hitted hipónak.

Régebben használtunk hipót tisztítószerként felmosáshoz, emlékszem, nagy sárga koponya volt rajta, és egy csomó figyelmeztető felirat, hogy még véletlenül se idd meg, ne kerüljön bőrre, szembe, stb, és belélegezni sem jó.

2017. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Hipóval fertőtleníteni kutat...ó máj gááád :D


Az a nagy szerencséd, hogy csak 10 cseppet öntöttél bele, különben már a toxikológián feküdnél mérgezéssel.

2017. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!