Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan szakácskönyv, ami a...

Van olyan szakácskönyv, ami a nagyon alap dolgokkal foglalkozik? Hogy kell főzeléket, húslevest csinálni, rizsfőzés, melyik zölsgéget meddig kell főzni ilyesmi?

Figyelt kérdés
18 éves húgomnak szeretném venni, aki egyáltalán nem tud főzni és minden utasítást konkrétan le kell neki írni, mert nem mer érzésre semmit csinálni, akkor fél hogy elront valamit. Nem kell konkrét ételeket tartalmazzon a könyv hanem így az egyszerű általános dolgokat.
2017. aug. 23. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

A legjobb Horváth Ilona szakácskönyve.

Könnyen érthető,az alapoktól megtalálható benne minden,a magyar konyhára jellemző étel.

Amikor a lányaim kirepültek a családi fészekből, útravalóként ezt kapták tőlem. Én a nagymamámtól kaptam.

Minden benne van ami egy kezdő háziasszonynak kell.

2017. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Jamie főzőiskolája. Abból kedvet kap,mert sikerélményei lesznek, plusz laza, modern, egy mai 18 évesnek tetszeni fog.

Nagyobb sikere lesz, mint a horvátilonának, ami elég unalmas és idejétmúlt, dacára a jó összefoglalóinak. Meg az nem is egy ajándékkönyv ...


Aztán majd továbblép, ha akar.

2017. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én is s Horváth Ilonabol tanultam főzni.
2017. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!