Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan budapesti üzletet...

Tudtok olyan budapesti üzletet, ahol csésze mérőkanál sorozatot lehet személyesen vásárolni?

Figyelt kérdés
Neten műanyagból látok jókat, 1 csészétől 1/8-ig, s milliliterest is a készletben (8 db-os), de boltban vennék, személyesen. Ezer forint vannak ezek, a kiszállítás többe kerül.
2017. szept. 1. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a TESCO-ban vettem műanyagból teljes sorozatot a csészétől az 1/8 kiskanálig.
2017. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem újra, meg máshol! Van egy csomó nem gramm meg ml alapú receptem, hanem csészés. Át lehet persze számolni, de kényelmesebb lenne. Milliliterest láttam több helyen is.
2017. szept. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!