Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mangalica füstölt szalonnából...

Mangalica füstölt szalonnából létezik-e átlagos vastagságú 1500ft/kg alatti árú, mert itt nálunk a városban ilyeneket árulnak, szerintem ez nem mangalica szalonna?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudod megkülönbözteti a mangalica szalonnát a másiktól a színéről, ízéről, illatáról, állagáról?
2017. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De megtudom, mert már számos gasztronómiai rendezvényen vettem részt ahol szebbnél szebb mangalica termékekkel találkoztam,de az igazat megvallva amiket itt a mi városunkban árulnak mangalica néven egy cseppet sem hasonlít azokra!Mondtam is az eladóknak az észrevételemet ez ügyben,de ennek ellenére makacsul kiállnak az mellett hogy igenis ezek is mangalica szalonnák!Nem vagyok hentes de utálom ha átverik az embereket és már gondolkodtam rajta hogy valami vizsgálatot kéne kezdeményezni itt ez ügyben, csak előtte biztosra akartam menni ezért tettem fel a kérdésemet itt!Legjobb tudomásom szerint a mangalica szalonnák kivétel nélkül vastagak, és 2000ft/kg körül indul az áruk!E kettő közül egyik sem teljesül itt!!!
2017. szept. 30. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!