Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Testvérem olaszországba megy...

Testvérem olaszországba megy ki. Ajándékként magyar csokikat szeretne ki vinni. Adnátok ötleteket magyar csoki fajtákról?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2010. máj. 28. 07:29
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
92%
Az előttem szólók után még talán a Szamos marcipánt tudnám mondani, ha már édességet akar vinni. Csoki szerintem se nyerő ötlet. Szegedi paprika és Pick szalámi (nem vagyok elfogult XD)
2010. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Csak nem tudom mennyire örülne egy 17éves fiú pálinkának vagy egy szép himzett teritönek vagy akár egy rúd szaláminak?;):)


Ha van ötletetek akkor szivessen fogadom!:)

2010. máj. 28. 11:39
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A 17 éves fiú biztosan örülne egy Szamos marcipán desszert kollekciónak, az apukája egy jó magyar pálinkának, anyukája pedig egy nagy csomag Kalocsai vagy Szegedi pirospaprikának (ezeket is lehet díszcsomagban kapni, kis zsákocskákban, nemzetiszínű szalaggal). Így az egész család elégedett lenne :=)
2010. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
A Szamos marcipán remek ötlet!
2010. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
a csoki megolvad az úton :(
2010. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
nálunk guatemalai cserelány volt, és ő is teljesen megveszett a túró rudiért. Azt mindenképp vinnék. Meg a Szamos marcipánt is jó ötletnek tartom.
2010. jún. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Testvérem már haza is ért az útról.Nagyon jól érezte magát azt mondta csodálatos volt minden!:)


Anyukának szakácskönyvet vitt.Aminek nagyon örült,mesélte tesóm hogy neki állt ugrálni örömében és csak azt mondogatta hogy hurrá hurrá!:)))


Fiúnak túrórudi csomagot vitt,minden fajtából,izböl vettünk,gurutól kezdve a pont-ig.És ezt szépen becsomagoltuk.Ö is örült neki nagyon.


Minden jót kivánok mindenkinek!:)

2010. jún. 16. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!