Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A menzákon milyen fűszereket...

A menzákon milyen fűszereket szoktak használni?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni, ezért ha vki tapasztalt "ételkóstoló" vagy benne van a receptekben az kérem válaszoljon. Nem azért érdekel mert finom, hanem mert nem bírom. Általában gulyásleves, pörkölt, de akár brassói, hortobágyi palacsinta (tudom, hogy ez is pörkölt de na). Ez az egyik fűszer. A másik pedig vmi piros, ami ált a natúr húson v a sajttal töltött rántott húsba kenik.😲😕

2017. okt. 11. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A vegeta az mindenen és mindig.
2017. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az biztos...😑
2017. okt. 11. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Mi bajod a menzakajával? Én imádtam. 😬
2017. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát a gyorséttermeket is lehet szeretni, azoknak is megvan a maguk jellegezetes ízvilága. Ami egyszer-egyszer egyébként tényleg elmegy, és jólesik, de mindennap biztosan nem tudnék a Mekiben enni. :D
2017. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem lenne bajom vele. Csak próbálok rájönni, hogy az emésztőrendszeremnek mi a baja vele...
2017. okt. 11. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegeta - igazából azon belül is az ízfokozó tud egy elég jellegzetes mellékízt produkálni, ha túl sokat használnak. Van adalékanyag mentes Vegeta is, az vállalható.

Fokhagymasó/fokhagymakrém (nekem ezt nem bírja a gyomrom), pirosarany, vöröshagymakrém.

2017. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Őrölt paprika, bors, őrölt kömény, vegeta, fokhagyma (vagyis a felsoroltak Aro-márkájú megfelelői)
2017. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk legfőbbként semmit.

Semmi be nincs só,csak egy levesben.

Ja meg semmi izű beazonosíthatatlan cuccok.

2020. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!