Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kave helyett mas elenkito?

Kave helyett mas elenkito?

Figyelt kérdés

Szoktam kavezni, de nem tul sokat. 3 honapja heti 5-6x. Viszont eszre vettem, hogy minimalisan, de kezdenek elszinezodni a fogaim. :(

Tudtok masmilyen italt,teat, akamit, ami elenkit es egeszseges is egyben?


1 eve kb olvastam, hogy a zoldtea ezt mind tudja. Vettem is, nem Pickwicket meg ilyen vackokat, rendes gyogynoveny boltban kaphatot. Kiprobaltam, de nem dobott fol. Izlik nagyon, ez miatt azota is iszom, de nem elenkit.


Tudtok esetleg mast? Sajat tapasztalat?



2017. okt. 25. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Biztosan nem volt elég rendes a gyógynövénybolt, próbálkozz másikkal!
2017. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete tea!
2017. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Állítólag a gyömbér is! nekem sem vált be a zöld tea. :)
2017. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

A zöld tea valóban nem egy lórúgás, mint a kávé, viszont hosszabban tart a hatása. Próbálj csak meg estefelé inni, garantáltan nem alszol.

A hársfa is élénkítő hatású.

Amiben viszont a legtöbb koffein van, az a maté tea, azt is lehet kapni gyógynövényes boltokban.

2017. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom, a mate szimpatikusan hangzik, kiprobalom! :)

Az esti alvassal halisten nincs problema, meg a kave se tudja megakadalyozni. :)

2017. okt. 25. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
rum
2017. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De a tea is elszínezi a fogakat, nem? Én legalábbis úgy tudom. Vagy csak a fekete?
2017. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lenyegeben majdnemhogy minden, amit a szadba veszel, de a kave eleg durvan. :/
2017. okt. 25. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tea jobban elszínezi a fogat már csak abból kiindulva hogy ha a teát bennehagyom a fehércsészébe kb 4-5 órát utánna ciffel kell súrolnom meg áztatnom hogy fehér legyen de ha a kávé marad benne azt simán kitudom mosni. Amugy vegyél koffein tablettát.
2017. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!