Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Leher bajom ennyi cukortol?

Leher bajom ennyi cukortol?

Figyelt kérdés

Nincs itthon semmi edesseg, es nagyon megkivantam. Csintaltam karamellizalt cukrot dioval.

Lehet bajom ettol sok a tomeny cukortol?



#cukor #dió #grillazs
2017. nov. 1. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
MEnnyi az a "sok" cukor? Mert csak éppen ezt nem írtad le.
2017. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Negyed kilot csinaltam.

De az nem a lenyeg. A hangsuly a ,, tomeny cukron van,,

Hisz nem all semmi masbol. Mas mint egy napolyi pl.

2017. nov. 1. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bajt vársz? Mert azt tudjuk, hogy a 20-30 évnyi nonstop cukorevés inzulinrezisztenciához, kettes típusú cukorbetegséghez vezet.


Egyszer tömény cukortól mi bajod lehet? Maximum elcsapod a hasad, de egyébként szerintem még ennyi sem... Amit meg csinálsz, az grillázs. Az esküvőnkön volt grillázstorta, egy hétig ettük utána a több kilós csodát, és lám, még mindenki él még :D

2017. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban anyukám tojássárgáját kevert ki cukorral, és azt ettük. Sőt, uzsonnára cukros kenyeret, és nem lett tőle semmi bajunk. Neked sem lesz semmi bajod tőle.
2017. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A cukor nem méreg, ha egy napig csak cukrot eszel, attól sem lesz bajod. Csak hosszú távon okoz gondot.
2017. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
A karamelizált cukor már nem az a cukor.
2017. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ma 17:50-es: Akkor MI szerinted??????
2017. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phoney ***** válasza:

11-01 17:50

Maga a karamell már tényleg nem cukor, de a konyhában a cukrot csak kis részben karamellizálják. (Például mert különben ocsmány lenne.)

2017. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!