Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki rajtam kivul...

Van valaki, aki rajtam kivul imadja a nyers krumplit?

Figyelt kérdés
Elegge szorakoztato, amikor ropogtatom az egesz megpucolt krumplit, mint egy almat, a barataim meg ugy neznek, mintha valami merget ennek. En gyerekkorom ota imadom a nyers krumplit es meg mindig nem untam meg 22 evesen es nem is tudnam elkepzelni, hogy valaha is megunnam. Nekem szemely szerint furcsa lenne, ha mast latnek nyers krumplit enni, de csak azert, mert idaig 1 embert sem lattam aki ette volna nyersen. Vajon azert dobbennek le az emberek, mert nem megszokott, vagy azert, mert nekik undorito az ize? Vagy valami mas? Tenyleg furcsa neha, amikor ugy neznek ram, mint ha egy foldonkivuli lennek.
2017. nov. 10. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Próbáld ki a brokkolit,a fehérrépát, stb. is nyersen! Ismerek egy asztalost, aki csak nyers zöldségeket eszik. Mondjuk az már beteges, mert a sülthús, a csülök, a bacon nem pótolható semmivel, de ő tudja...
2017. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En is szinte minden zoldseget megeszek nyersen, de a krumpli a kedvencem.
2017. nov. 10. 00:54
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A nyers krumplit sülve-főve szeretem.
2017. nov. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Főve, főzelékben, sülve stb. majdnem mindegyik zöldséget utálom, nyersen viszont szeretem őket! A nyers krumplit is szeretem, és nyers mirelitkrumplit is szoktam enni. Én amúgy eléggé beteg vagyok, mert imádom pl. a nyers tésztát is.
2017. nov. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim folyton rájárnak a nyers krumplira, ha főzök. Nekem fura, én nagyon nem szeretem, nem is tudom, honnan jött ez nekik, de mindig kapnak belőle. :)
2017. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem. Minden krumplipucoláskor áldozatul esik pár nyers krumplikocka. :)

De szeretem még a káposzta torzsát is ropogtatni, meg a répát, és a karfiolt is.

2017. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mansour ***** válasza:
100%

Van amelyik macska szereti.

Én minden zöldséget szeretek nyersen, de a krumplit nem.

2017. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén minden zöldséget megeszek, nyersen is, mirelitben is.

Párom nem tudja ezt megszokni, ő nem mindent eszik meg nyersen, pl. a krumplit nem. Még mindig furcsán néz rám, amikor ő főz, és megyek 'lopkodni' a konyhába, pedig már másfél éve együtt élünk. :-D

25N

2017. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a nyers krumplit :) Ha főzök, mindig eszegetek belőle.
2017. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én ki nem állhatom, ahogy a krumplicukrot sem, annak is nyers krumpli íze van. Előre is köszönöm a 0 %-ot.
2017. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!