Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha mostantól...

Mit szólnál, ha mostantól főleg csak salátákat, sovány húsokat, és gyümölcsöket ehetnél?

Figyelt kérdés
Könnyen le tudnál mondani a tésztákról, pizzáról, hagyományos köretről, zsíros kajákról, édességekről?
2017. nov. 13. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Mi van a tojással, tejtermékekkel?
2017. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is azt kellene ennem, mert cukorbeteg vagyok. De képtelen vagyok rá, eszek mindent, mint eddig. Tudom, majd megdöglök.
2017. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
Ohh helló csontváztest! :D 50 kilóról tovább fogynék...
2017. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezekről már régen lemondtam, de nem azon élek, amiket írtál. Na jó, a teljes kiőrlésű tésztákról és a házi teljes kiőrlésű pizzáról se mondtam le mert hülye nem vagyok.

Zöldségeket, gyümölcsöket, hüvelyeseket, gabonákat, növényi tejtermékeket, gombát, aszalt gyümölcsöket, olajos magvakat, leveles zöldségeket, gumókat/gyökérzöldségeket, algákat eszem - és nem azért, mert kínzom magam, hanem mert így jó az egészségemnek és az ízlésemnek :)

2017. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Baromi unalmas lenne.

Szeretem mind, amiket felsorolnál, eszem is őket. De sokkal változatosabb, ha semmi sincs kizárva.

2017. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Saláta, sovány hús, pizza kizárva. Tejet is, 3.5-est veszek és literenként öntök bele 2 deci tejszínt, legyen valami íze. Egy jó zsíros oldalast, sok fűszerrel, fokhagymával, tonna salátáért nem adnám.
2017. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kis rizs jöhet hozzá, meg persze halak, tengeri herkentyűk, minden további nélkül, de valamelyik trópusi országban.:-)
2017. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg marha rosszul lennek azutan, hogy eddig cirka 20 evig az etrendem 70-80%-a tomeny szenhidrat volt. En mashogy nem lakok jol, max gyumolccsel, de abban is van szenhidrat, meg akkor 10 percenkent ennem kene. Pedig sovany vagyok. Nem vekony, hatarozottan sovany, hiznom kellene, de sajnos nem nagyon megy. Nincs meg hozza a kello elszantsagom, kitartasom.
2017. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel ezeket nem igazán eszem, elég nagy baj lenne. Nyers zöldség van, de a salátákat nem szeretem. A gyümölcs jó, csak ne legyen belőle napi pár dekánál több.

Nem eszem tésztát, pizzát, hagyományos köretet s általában húst sem, soványt főleg nem, bár a házinyúlpörkölt nem rossz. Évi kétszer egy kevés.


Zsír alap, inkább a halál, mint anélkül gyorsan megbetegedni és szenvedni (lehet, hogy éhenhalnék, jobb, mint az egyre durvább extrém szénhidrátmérgezés, bár nem sokkal. szeretek élni).


Szeretem az édességeket, sokszor eszem őket, de menne nélkülük.


Nálam a maximum az erősen szénhidrátszegény veganizmus, de azért az is drasztikus lenne.

Jelenleg erősen csúnyán néznék arra, aki el akarná venni tőlem a tojásevést, de a zöldség és az olajos mag az, ami örök. S persze kell némi hozzáadott zsír is.

2017. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!