Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen savanyúság illik a...

Milyen savanyúság illik a cigánypecsenyéhez?

Figyelt kérdés
káposzta sali, ubi sali, cékla, vagy semmi?:)
2010. jún. 1. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül mindegyiket szoktam tálalni, mikor mi van felbontva, de a legfinomabb a gyöngyhagyma.
2010. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenki mást szeret, de nálunk leginkább a kovászos uborka a király. Vannak olyan hentesek, akiknél egész évben lehet kapni!

Ha az nincs, jó a fejessaláta is franciásan készítve, tehát nem cukros-ecetesen, hanem kevés olajjal, citrommal, borssal, sóval, mustárral. Miammm...

2010. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
minden előző jó, de a házi vegyes csalamádé se kutya !
2010. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én savanyúságokat szoktam hozzá enni,szerintem jobb hozzá mint a saláták.Ecetes almapaprika,kovászos uborka,csalamádé,ec. dinnye,ec. zöldparadicsom!

De ha már saláta, akkor tejfölös uborka!:)

2010. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek mind illenek amiket felsoroltál. Amelyikhez a legtöbb kedvetek van azt egyétek.

Nálunk az a szokás hogy télen van: savanyú káposzta, savanyú-csemege uborka, csalamádé és ilyen mindenféle savanyított zöldség: répa-karfiol-paprika-paradicsom. Míg nyáron: ecetes-cukros saláta-uborka, tejfölös uborka saláta, kovászos uborka és mindenféle saláta leöntve tejföl, vagy joghurttal. :)

2010. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!