Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyors válaszokat kérek! 40...

Gyors válaszokat kérek! 40 perc volt a kiszállítási ideje a pizzásnak, és 1 órán túl vagyunk már, kifizessem vagy ezt már vegyem át ingyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 19:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor mi is rendeltünk pizzát azt mondták fél óra. Valóban fél óra múlva ott kanyarodott be a pizzás autó a srác viszont csak 1 óra múlva jött. Átvettük a pizzát és persze, hogy kifizettük. Bezzeg külföldön ha késik a kaja kapsz hozzá ajándék sütit vagy üdítőt....
2010. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Big Mammától rendeltél, őket ne várd, "átalakítás miatt" zárva vannak.
2010. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Nem Big Mammától rendeltünk...( pedig onnan akartunk. (: )

Valami másiktól. (:

2010. jún. 1. 20:37
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy ingyen átvenni?Semmit sem adnak ingyen,fizesd csak ki szépen,ha már átveszed,vagy küld el a pizzával együtt!
2010. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Don Pepéből rendeltünk végül (a Big Mammás vagyok), ők kb. 20 perc alatt kihozták.
2010. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
73%

Ha akarsz enni akkor fizesd ki..


Itt semmi sincs ingyen, ez nem egy film, ez a valóság!!


Mellesleg, ha én volnék a futár és bumliznék keresztül a csúcsforgalmon a xar pizzáddal te meg még reklamálnál, hogy nem fizetsz, hát bele is tömném a képedbe a kartonpapírral együtt!!


Ha taxisnak nem fizetsz minimum egy gyomros, és akkor még jól jártál..

2010. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Mellelseg a legtöbb pizzéria azt csinálja, ha problemázik az ügyfél, vagy nem fizet, akkor fekete listára rak..

Legközelebb amikor meg rendelni akarsz, közlik veled hogy oda nem tudják kivinni, aztán szevasz...

2010. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én legutóbb ilyen helyzetbe kerültem, debreceni vagyok, felhívtam a pizzériát, akik értesítették a futárt, hogy ne kérjen tőlem pénzt. Végül annyit késett, hogy a pizzát egy alapos mikrózás után tálaltuk csak fel, de ingyen jó volt! :)

Pizzériája válogatja, van, ahol elküldenek, nekem mázlim volt. ha odaszólsz, abból baj nem lehet és az nem bunkóság, mert te vagy a vevő, ők a szolgáltatás, és ezt a szolgáltatást biza elcseszték.

2010. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy miért nem hívod fel a pizzériát?! De várj csak egész nyugodtan, ha elfelejtettek akkor akár hónapokig is várhatsz és irogathatod ide fél óránként, hogy mennyinél jársz.
2010. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
20:54 vagyok, természetesen a telefont nem úgy kell kezdeni, hogy "ti rohadt állatok, hol a kajám?" hanem udvariasan közöld, hogy sajnos nem kaptad meg a rendelést az ígért időn belül, tudnak-e tájékoztatni, hogy mi történt. A válasz rajtuk áll.
2010. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!