Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Véletlenül torta dekortoll...

Véletlenül torta dekortoll helyett ételfestéket vettem, tudnátok zöld ételfestékhez jó felhasználási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Egy boltban láttam és sajnos azt hittem a formájából, vagy félreolvastam már nem tudom. De a kolléganőm vette meg nekem végül, és mikor megláttam, akkor olvastam el tüzetesen, hogy nyomós ételfesték... De nem szeretném, hogy pocsékba menjen. Viszont sosem használtam még ilyesmit. De kísérletező vagyok, ha kapnék hozzá, jó recepteket.

2018. jan. 5. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy sima ételfesték..abba rakod amibe szeretnéd.én utoljára marcipánt színeztem vele egy tortához.
2018. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van az a barackmag nevű süti, amit ilyen barackmag alakú formában kell sütni és zöld ételfestékkel színezett krém kell a közepébe. Nyilván az íze az ételfesték nélkül is ugyanolyan, de ha már van, akkor nyugodtan tehetsz bele :D
2018. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. jan. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!