Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Madársaláta mosás nélkül? Mi...

Madársaláta mosás nélkül? Mi van rajta?

Figyelt kérdés
Vettem műanyag dobozban lecsomagolt madársalátát és vacsorához a jó 1/3 részét meg is ettem a dobozból. A legvégén néztem meg rendesen a dobozt és láttam, hogy rá van írva, hogy meg kell mosni evés előtt. Mi van rajta ilyenkor amit le kell mosni? Csak valami földmaradványok, vagy vegyszermaradványok is? Lehet bajom?

2018. jan. 18. 20:31
 1/4 anonim válasza:
0%
hát.. a biztonság kedvéért 1-2 kupica házipáleszt hajts le fertőtlenítőnek :)
2018. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem ropogott, akkor a csigák lementek róla:)
2018. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Rendszeresen ettem rendezvényeken olyan szendvicseket, amin a salátán lévő por, csiga maradvány sercegett a fogam alatt.


Szóval ennyitől nem lesz semmi bajod :)

2018. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, a pálinkát megfogadom :-)

A kosz az a jobbik eset, attól nem parázok. Igazából attól paráztam be, hogy kezelik-e valamilyen vegyszerrel pl. azért hogy friss maradjon, és mondjuk az nem a legjobb ha ezt megeszi az ember.

2018. jan. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!