Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha egy lefagyasztatlan ponttya...

Ha egy lefagyasztatlan ponttyal elindulok otthonról reggel 6:00 kor és este 20:00 rá erek oda az uticelomhoz nem romlik meg? Elotte lehet hogy fagyasztoban lesz vagy két napig😆

Figyelt kérdés

#Hal szavatosság #Hal eltarthatósága fagyasztás nélkül #Lefagyasztatlan hal hazavitele
2018. jan. 20. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jégakkukat tegyél a hal köré.Ha megoldható akkor hűtőtáskában vidd, úgy tuti, hogy nem romlik meg.

De jégakukkal becsomagolva is kibírja estig szerintem, nincsen olyan meleg, hogy megromoljon.

2018. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefagyasztva volt akkor (ha jol becsomagolod)8....10 ora mig kiolvad. A hátralévö idöt meg röhögve (hallgasd csak meg!) kibirja, csak ne akard ujra lefagyasztani!
2018. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
"Ha egy lefagyasztatlan ...... lehet hogy fagyasztoban lesz vagy két napig😆" Döntsd el!!!!!!!
2018. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat előtte,mert ha fogok beteszem a fagyasztoba és utána utazók vele haza.
2018. jan. 21. 02:07
 5/6 Gesztenye Gusztáv válasza:
29%

Közelebb nincs halacska mert ennyit utazni halacskával nem valami érdekes, én nem ölném meg addig míg haza nem érek, kivel beszélgetnék ilyen hosszú távon??

Amúgy én azt szélén elhulott állatokból is szóltam enni és a 2 napos még simán jó, egyszer egy fácánkàt ettem bár előttem csapta le a nyakát a vonat de ha 3 napig ott feküdt volna akkor is finom falat lett volna de ha igaz volna akkor még szebb volna tudnám folytatni is de az eredeti téma már el úszott. Utó irat ne bántsd inkább azt a halat

2018. jan. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

A hal rettentő könnyen romlik. Most viszont hideg van kint. A csomagtartóban nagyjából hűtőszekrény hideg.

Szóval kibírja, de jobb ha fagyasztava viszed vagy hűtőtáskában.

2018. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!