Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni Hell Vodka-t,...

Hol lehet kapni Hell Vodka-t, Hell Whiskey-t? Már voltam pár boltban, de még nem láttam. Aki tudja, plz segítsen!

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, és azt is írjátok le, hogy milyen áron van. Köszi :)
2010. jún. 6. 22:09
 2/13 anonim ***** válasza:
Benzinkutaknál.
2010. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nálunk a coopban van hell vodka, láttam már egyszer-kétszer, de nem figyeltem az árát.

üzletláncokban keress, ne kisboltban, szerintem ott találnod kell.

2010. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
télleg nagyobb üzletekben lehet kapni biztosan. 200-300ft között szokott lenni. de nem valami nagy durranás.... :S nekem nem jött be a wiskys, a vodkásat már ki se próbáltam a wiskys után. Alkoholtartalom meg annyi benne mint kb egy üveg sörben. Szóval nem jó semmire. Amúgyis azt hallottam hogy az energiaital alkohollal keverve halált is okozhat nagy mennyiségbe. Hihetetlen hogy ilyeneket mégis kiadnak forgalomba. de hát ők tudják. engem hidegen hagy. :D na szerintem már túlválaszoltam a kérdést. bocsi :)
2010. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd körülnézek :)
2010. jún. 6. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:

nem másfél liter hell vodkától halsz meg.


Hogyha sok rövidet iszol, emellé energiaitalt, abba halsz meg. Talán.

De egyébként felesleges ezzel hülyülni, semmivel sem lesz jobb.


A biológiai oka: az ereid összeszűkülnek, a szívműködés felgyorsul, ez agyvérzéshez, infarktushoz vezet.


Mindazonáltal nem a hellvodkába fogsz belehalni, mint írtam sok rövid, magas százalékú alkohol.

2010. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aréna Pláza-Tesco.... a'sszem 350.- körül van....
2010. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen nagybb áruházakba lehet kapni.(én pl. Tescoban láttam) Bár én speciel egy kisboltban vettem de szerintem ott ilyen tesztelés szintjén volt mert csak 5db volt belőle. Vodkásat ittam,szerintem egész jó de ne várd tőlle hogy kiüssön,én nem szoktam inni de mégse éreztem "jótékony" hatását. Ára kb 200-400 van (én 300-ért vettem). És nincs benne se koffein se taurin,csak valami tutti-frutti ízű akármi.
2010. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az alkohol nagy mennyiségben halált okozhat. Következésképpen, az alkohol akármivel keverve nagy mennyiségben szintúgy halált okozhat. Akár energiaitallal, akár lószarral. Mindegy.
2010. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én tesco-ban vettem vodkásat. Amúgy meg sem éreztem rajta, hogy lenne benne alkohol, pedig én mindenben megérzem:) olyan mintha nem lett volna benne:D Na mind1
2010. jún. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!