Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez lefagyasztható? (Kókusztejs...

Ez lefagyasztható? (Kókusztejszín)

Figyelt kérdés
Ezt a fajtát szeretném venni, mert ebben nincs semmilyen adalék, és árban is kedvezőbb, mint a többi. [link] de ezt csak nagy kiszerelésben árulják. Kis műanyag edényekben 200 ml-enként lefagyaszthatom? Lessz valami baja?
2018. febr. 5. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem valószínü, a legrosszabb esetben az állaga változik meg.

De ha nem felolvasztod, hanem a hütöbe téve "magától" olvad ki, és felhasználás elött kicsit átkevered, akkor nem valószínü, hogy bármilyen eltérést is tapasztalsz.


Nem írtad, mihez akarok használni, ha fözöl vele, akkor szerintem mindenképpen lehet, ha nyersen fogyasztod, akkor esetleg - de csak esetleg - lehet valami eltérés.


Egy próbát megér, ha nem optimális, kidobni akkor sem jell utána, legfeljebb máskor nem fagyasztod.

2018. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, ment a zöld kéz :)

Akkor mindenképpen kipróbálom :) Amúgy felmerült még bennem a kérdés, hogy vajon nem lesz-e hűtőíze. Szerinted?

2018. febr. 6. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hütöíze semminek nem lesz, ha a hüzö rendesen tisztítva van, és normál, fagyasztáshoz való zacskóba vagy tiszta üvegbe teszed az ételeket. A többször használt vagy nem megfelelö minöségü zacskó illetve a nem tiszta hütö okozza a hütöszagot. (Nekem még semminek nem lett hütöszaga, igazán nem is tudom, mit értenek ez alatt. Csak volt, aki megkérdezte, hogy miért nincs szaga a lefagyasztott ételeimnek)
2018. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már fagyasztottam le kókusztejet, amikor kiolvasztottam az állaga más lett, egy kicsit összeállt amin a főzés sem segített (tehát kb. úgy nézett ki a kaja mintha apró kókuszreszelék lenne beleszórva, nem túl szép látvány).
2018. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!