Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételektől lehet hízni?

Milyen ételektől lehet hízni?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok és felszeretnék szedni pár kilót!
2010. jún. 7. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami zsírban és/vagy szénhidrátban gazdag.
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szalonna
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked! Én úgy vettem észre, hogy sajnos minél finomabb valami, annál jobban hízlal :(

AMúgy azt mondják, hogy egyél mindenből kiegyensúlyozottan és mozogj, edz célzottan. A testépítők pl. az izomépítés/szálkásítás idején sok fehérjét esznek, így nő az izomtömegük, de nem hájasodnak.

2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egyél rengeteg fehérkenyeret rengeteg teavajjal és rengeteg mézzel.


gyors és drasztikus módszer a hízásra.

2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
mekdonálcc és társai, zsíros, olajos, cukros undorító kaják, csoki, süti fagyi cóla...
2010. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én pl akármit eszek (zsírban tocsogó kajákat egésznap), csak a hasam lesz kicsit nagyobb, de arra edzek, mindenhol máshol gebe vagyok. ismerősöm a hasára se hízik. inkább izmosíts, edz, kondizz, ússz, fuss stb, és akkor nem leszel hájas, hanem izmos.
2010. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szénhidrátot és sok zsiradékot tartalmazó ételek. Ital féléknél a sör hizlal, hisz komlóból van.
2010. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen az alkata, annak nem segitenek ezek sem. A fiaim is kimondottan vékonyak, pedig elég sok kenyeret, édességet, zsirosat esznek, és mégsem hiznak jóformán semmit. Az egyetlen, amitöl nehezebbek lettek, hogy elkezdtek sportolni - mivel igy izom jön rájuk,igy a súlyuk is nött egy kicsit.
2010. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sport és fehérjedús étrend, ha egészségesen akarod felszedni a kilókat
2010. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden hízlal, ha sokat eszel belőlük.

De inkább sportolj, és majd jön rád az izom :)

2010. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!