Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Angliában ilyenkor terem az eper?

Angliában ilyenkor terem az eper?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Most még nem nagyon, de láttam már pár helyen. Majd kicsit később.
2018. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, az eper híres téli gyümölcs.
2018. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem téli gyümölcs, de manapság már mindent meg tudnak termeszteni üvegházi korulmenyek kozott es exportaljak a világon mindenhova. Én tegnap vettem epret Hollandiában. Egesz evben kaphato. De pont úgy málnát, görög és sárgadinnyét is lehet nálunk kapni.
2018. márc. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Egész évben lehet venni epret Angliában. Hol élsz te?
2018. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Hát nem Angliában...

Egy ismerősöm él ott, és mutatta hogy epret eszik, és érdekelt hogy ottani termés, vagy import, mivel nem volt rajta a dobozon

2018. márc. 6. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap én is ettem epret, Magyarországon vásároltam egy zöltségesnél.

Szép nagy piros szemű szamóca... csak íze nincs semmi.

Spanyol import, ott is üvegházban termesztett.

Manapság már elég sok gyümölcsöt meg lehet vásárolni télen is, s kérdés, hogy az íze hasonlít-e a valódi ízére... többnyire nem, a földi eper is látványos, szép, de ízetlen.

2018. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!