Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi annak a weboldalnak a...

Kerek03 kérdése:

Mi annak a weboldalnak a neve, ahová beírod, hogy milyen alapanyagod van otthon és ő feldobja, hogy mit tudsz belőle készíteni?

Figyelt kérdés
Ezt ha jól emlékszem a Gondoltad Volna Facebook oldalán olvastam, és nost felmerült bennen a kérdés, hogy mi is a weboldal neve.

2018. márc. 6. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nosalty például
2018. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
myfridgefood.com
2018. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem vagyok elájulva a Nosalty oldalától.

Összesen van vagy 5 lehetőség, beírod a cuccot és sorozatosan azt adja ki, hogy "nem találtunk ilyen lehetőséget" vagy valami hasonlót.

Tegnap próbaképpen beírtam, hogy krumpli, sajt, tejföl, füstölt szalonna és kolbász és nem tudott semmit ajánlani ebből.

Mondjuk egy rakott vagy tepsis krumplit el tudok ezekből képzelni, de a tojásnak, hagymának már nem volt hely beírni, így nem adott receptet.

2018. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!