Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Coca Cola vagy Pepsi?

Coca Cola vagy Pepsi?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 20:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Melyik a finomabb?
2018. márc. 6. 20:47
 2/17 anonim ***** válasza:
Coca-Cola
2018. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Coca-Cola.
2018. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Coca cola, bár nekem a pepsi twist fel veszi vele a versenyt, de sima kólából a Coca.
2018. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Coca
2018. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha a cukros valtozatokat nezzuk, akkor a Pepsi, a Coca-Colaban en erzek valami savanyu izt, ami nem tetszik, olyan mintha kicsit sok lenne benne a citromsav, de nem olyan kellemes citromos ize lett tole, hanem kellemetlen... De alapvetoen a cukormentes valtozatokat szoktam inni, abbol a Coke Zero jobban izlik, illetve Zero Cherry, a Pepsi Max Lime-ot multkor kostoltam, az sem volt rossz, kb olyan mint a Twist, de par pohar utan furcsa volt, mert mar nem ereztem benne a kellemes citromos izt, hanem mintha sima cukros Coca-Cola lett volna :D Meg a Wild Cherry-t ki kell probalni, osszehasonlitanam azt is a Coke Zero Cherry-vel.
2018. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mikor legutóbb összehasonlítva kóstoltam (volt már pár éve, ki tudja azóta mennyit változott) a Pepsi érezhetően édesebb volt. Van, akinek ez jön be, nekem nem.

Így nálam a Coca-Cola.

2018. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Cola szénsavasabb, Pepsi édesebb

De összeségében a cola jobb

2018. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vivi Kola :)


Amúgy a Coca jobb, mint a Pepsi.

2018. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem a pepsi jobb
2018. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!