Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben lehet valahol...

Debrecenben lehet valahol kapni diabetikus fagyit?

Figyelt kérdés
Eddig sehol sem láttam, még jégkrémet se nagyon...
2010. jún. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én bpi vagyok, de járok rendszeresen debrecenbe.


a debrecen.hu-n az áll, hogy sok helyen lehet kapni.


na, hát, nem.


a szabó magda kávézó mellett van egy stand, ott volt diabetikus görögdinnye a múltkor, de nincs mindig ilyen fagyijuk.


a másiknak a neve nem jut eszembe, de ha a templom előtt álltok annak háttal fordulva, akkor az első vagy a második utca jobb kézre. ott van egy cukrászda. elvileg nekik van, de soha, de soha nem kaptam, mert nem volt nekik készleten.


és van egy, a kis mandula, ahol mindig volt, 3 dkg, csokis, és adnak hozzá (asszem, felárért) műanyag poharat.

2010. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez az :))) [link]
2010. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Tescoban, Intersparban mindenhol lehet kapni.
2010. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a probléma az, hogy eltűntek a boltokból a diabetikus jégkrémek. idén csak a family frost és egyes helyeken a lidlben látták cukorbeteg ismerőseim. én még sehol :(
2010. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A corában van egy fagyis, a múltkor ott ettem, volt egy diétás csoki fagyi cukor és tejmentes, nagyon örültem neki és isteni finom volt.:)
2011. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!