Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan keszuljek fel evoversen...

Hogyan keszuljek fel evoversenyre? Tippeket, tapsztalatokay irjatok!

Figyelt kérdés
30 perc alatt kene megenni egy 2 kg-os hamburgert:)

2018. márc. 12. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Egy kilósat ettem februárban, nekem ahhoz kellet 28 perc 😂

Tehát a két kilóhoz már tényleg komoly felkészültés kell. Először egyél egyre többet, ami még nem tudsz enni egyszerre ennyit, aztán lehet dolgozni az időn. Van egy fal fel Amerikát nevű műsor (youtubeon fent van), abban is vannak jó tippek.

2018. márc. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha szét lehet szedni a hamburgert és nem tiltja semmi akkor én a zöldségekkel kezdeném utána a hús és zsemle

A zsemle teltíti el az embert a leghamarabb így talán azt hagynám meg utoljára

És előtte 2 napig csak vízen élnék jó tudom veszélyes de tuti nem ennék 2 napig


Amúgy hol lesz evőverseny?

2018. márc. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mar rendeltem innen vagy 10x, az ettermukben is voltam 3x, kedvesek baratsagosak es nagyon jo kajajuk van, foleg a hambik!!! ajanlom mindenkinek

a verseny igazabol nem teljesen verseny, de ha megeszek 2kg hambi&saljt(ez nem sok)&krumplit (osszesen 2kg) akkor ingyen ettem, de ha nem ettem meg 5500 ami megeri szerintem egy ilyen nagy adagnak es meg el is tudom csomagolni:D en baratnommel megyek, igy 4 kg-t eszunk

Budapest, Csömöri út 190, 1161 a hely neve Happy Food & Coffee

2018. márc. 12. 07:18
 4/9 A kérdező kommentje:
JA es ami fontos nekem h kikeruljek a dicsoseg falara:D
2018. márc. 12. 07:19
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rossz ötlet előtte nem enni, mert beszűkül a gyomor. Napi egyszer óriási adagot fogyasztani viszont jó edzés. A zsemlét érdemes vízzel, ha engedik. (1. Voltam) 0
2018. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen idióta ötletet nem szabadna csinálni, mert így éppen semmit nem érzel az étel ízéböl és csak gyomorrontást kapsz utána. Viszont azt esetleg ingyen XD
2018. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Én se csinálnám, de a kérdező elszánt, kétlem, hogy le tudnáénk beszélni s igazából nagy baja nem lesz, hacsak nem extrém érzékeny fajta, de akkor csak lenne annyi esze, hogy nem erőlteti meg magát :)


Huhh, ezt személyre szabottan kéne, kérdező, az a helyzet.

A 2 napos böjtöt (ami amúgy teljesen egészséges egy normál ember számára, vannak előnyei is az egészségre nézve) nem ajánlom én sem, mivel a böjtöt, még ha ilyen rövid is, nem bezabálással jó abbahagyni, hanem óvatosabban...

Némi kiéheztetés OK lehet, de nem ilyen durván. Én az előző 1-2 napban szolidan, de azért nem koplalósan ennék, a verseny előtt pár órával pedig ennék egy kis gyümölcsöt. Na attól farkaséhes lennék, legalábbis a múltamban ez lett volna, most már nehezebb megéheznem.

De ez én vagyok, nem mindenki lesz azonnal farkaséhes egy almától, csak sokan s biztos van, aki még a szolid evéshez is inkább hozzászokik, akár 1-2 nap alatt...


Valaki írta a szétbontást és a sorrendet. Lehet, hogy én élvezetre mennék rá (ja, hogy arra nincs idő? OK, hedonisták ne menjenek evőversenyre, akkor nem szóltam) s nem bontanám szét, de ha mégis, akkor zöldség, zsemle, egyéb sorrend lenne, mivel a szénhidráttól éhes leszek (fél kiló vajas kenyér után csak kopog a szemem, tapasztalat), a zsíros fehérje viszont roppant jól laktat, ez utóbbi általánosan is a leglaktatóbb kombó, a zsemle már egyéni.


Nem tudom, milyen távoli a verseny, de én valami hasonló összetételű étellel kísérleteznék a helyedben, az ilyet eleve nem lehet tréning nélkül megoldani egy normál embernek... Nekem szerintem nem menne, pedig tudok sokat enni egyszerre (keveset nem is tudok) s jóllakottan is könnyedén tovább eszem. De egy 2 kilós hamburger... Normál szervezet egy alapos jóllakás után problémázik. Muszáj edzeni, ha nem vagy különleges fajta, aki alapból képes extrém mód bezabálni.


Vizet csak akkor használnék, ha nem csúszik magától, mert a 2 kiló étel mellé egy kupac víz már sokaknál kiveri a gyomortágulás terén a biztosítékot... Igazából a 2 kiló étel is elég nehézkes.


Nos, sok sikert, vigyél magaddal megfelelő szert, ha rosszul lennél a hamburgertől...

2018. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazabol ki akarok kerulni a dicsoseg falara :D egy jo ismerosommel megyek es gondoltuk jo moka lenne :-)
2018. márc. 12. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem a napi egyszeri evés, amit előttem említettek, hatásos lenne. Olyankor próbálj egész napra jóllakni, minél nagyobb adagokkal. Ha legalább egy hétig csinálod, nemcsak a gyomrod tágul, de valamennyire hozzászokik a szervezeted a hirtelen hatalmas adagokhoz, és kisebb eséllyel leszel rosszul a hamburger után. És szerintem addig már ne egyél hasonló dolgokat, mert sokat számít hogy mennyire unod, vagy kívánod amit enned kell.
2018. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!