Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A banán hízlal?

A banán hízlal?

Figyelt kérdés
Pl megeszek hármat 1 nap az sok?

2018. márc. 15. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és rossz kategóriába tettem:p
2018. márc. 15. 20:37
 2/5 anonim válasza:
28%
Rengeteg kalória van bent ,az biztos .
2018. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Azért annyira nem borzasztó, 10 deka 90 kalória. Egy nagy banánt 125 kalóriának írnak. 3-at ne egyél egy nap, de egyet igen.
2018. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hízlal, ha több kalóriát viszel be, mint amit a tested eléget.


A banán kalóriadús, de ettől még 3db nem több 300-350 kalóriánál. Annyi kényeztetés (meg ennél kicsit több is) bárkinek belefér.

2018. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rövid i (nem kioktatásként, én se tudtam mindig ezt, csak tájékoztatásul, hátha több ember megtanulja jól írni) s csak a kalóriatöbblet hizlal.

3 banán simán beleférhet egy napba, hisz nem sok kalória, de persze az egész étrendet kell nézni. Kis kalóriakeretnél vagy érdekesebb étrend esetén gondot okozhat, ahogy akkor is, ha nem laktat és 3 banán mellett rendszeresen túleszed magad. De csak mert eszel 3 banánt, az OKnak tűnik, még a kálium se megy olyan vészesen föl (egyesek ebbe kötnek bele, de ezt a véleményüket inkább a napi 20-30 banánt evőknek hangoztassák, azok már rosszul csinálnak valamit).

Nekem egy is sok lenne napi rendszerességgel, de neked működhet a 3 is.

2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!