Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik szerintetek a legfinoma...

Melyik szerintetek a legfinomabb instant kávé?

Figyelt kérdés
Nem a 3 az 1-ben kávékra gondolok, hanem a sima instant kávékra.
2018. márc. 15. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Egy újabb lepontozós topik indul.
2018. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Többfélét kóstoltam.

Nescafe classic a legkevésbé sz@r. Halványan emlékeztet a kávéra.

Maradok az igazi kávénál.

2018. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Tschibo famili. Nagyon finom 😊
2018. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nescafé Gold. Ha jól van adagolva, pont ugyanolyan, mint egy főzött kávé
2018. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Köszi, higy a válaszom 0 % ban hasznos. Pedig az általam ajanlott kávé bizony finom! Ez bunkóság!
2018. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Mondtam, előre, hogy lepontozós topik. Az összes ilyen "mi a kedvenced" kérdésre ezt kapod. Jobb, ha hozzászoksz, ezt itt a gyakori kérdések....


Amúgy ezt a kérdést többször megvitattuk és találtam is jófajta instant kávékat, amit előtte nem ismertem. De ott is csak a lepontozás ment. Innentől kezdve nincs értelme ilyen kérdésekre válaszolni.


Akinek ez új, az most megjárta. Aki már találkozott vele, az azért nem válaszol, mert nem akarja megjárni.

2018. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg oda mész a boltba, veszel mindegyikből egyet és kipróbálod haverokkal, melyik ízlik kinek. És a végén mindenki megtartja, ami neki ízlik, így még az árát sem veszted el kóstolás közben. De ehhez IQ kéne és nem magyarkodás....
2018. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
6. Jól felpontoztalak. Azért is! De nem értem mire jó a lepontozás? Mindenkinek más az ízlése.
2018. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Senkit nem pontoztam le, csak felfedtem a valóságot, hogy miért nem kapsz választ többet ilyen kérdésekre: Mert az embereknek nem hiányzik a megvetés azért, mert a véleményüket, ízlésüket kérdezték és ők ezt elmondták.


Szóval az ilyen kérdésekre egyre kevesebben fognak válaszolni.

2018. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!