Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon sok ha megettem 2000-25...

Nagyon sok ha megettem 2000-2500 kcalt? 15/L,160cm,40kg (Ahoz hogy tartsam a sulyom)

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg fontolj meg egy orvost, mivel ennek így nem lesz jó vége. Nyilván nem kell 120 kilóig híznod, de azért volna hová fejlődnöd ilyen téren. Ez persze akkor is igaz, ha valamilyen versenyt, vagy sportot űzöl.
2018. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ne a kalóriákkal foglalkozz, hanem BŐSÉGESEN adj meg a testednek mindent, amire szüksége van! Ha így folytatod, néhány év múlva a nőgyógyászati kérdéseiddel ostromolsz majd minket.
2018. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért a kalóriát kell számolni? Miért nem azon gondolkozol, hogy mit ennél szívesen?

Általában az szokott a legjobban esni amit már régebben ettünk. Ha nem tudom kitalálni, hogy mi legyen ma a kaja akkor szakácskönyveket kezdek olvasni (van kb. 5), és egyszercsak megjön az ihlet

2018. márc. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!