Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik méznek van fogyasztó...

Melyik méznek van fogyasztó hatása?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriába raktam, mert a kérdés kicsit a fogyókúrába is sorolható.

A kérdés adott. Elnézést ha esetleg hülyeséget kérdeztem.


2018. máj. 6. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem!
2018. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A méz tömèny cukor.Fogyásra nem alkalmas. Egészséges, ha mézzel édesítesz,jobban jársz mintha cukorral édesítenél. Talán kevesebbet is teszel kávéba stb, mint cukorból. Talán ilyen módon fogyaszt.
2018. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam olyasmit, hogy ha reggel mézet eszel, akkor kevésbé fogod kívánni a nassolást nap közben, tehát így hozzájárulhat a fogyáshoz, de konkrétan fogyasztani még az a méz se tud, amit nem eszel meg: arról is csak annyi mondható el, hogy "nem hízlal". :)
2018. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Váó.
2018. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyiknek sem, természetesen. Sőt, a legtöbb embernek fogyáskor előnytelenek a tömény cukrok. Persze egy kevés belefér, nem arról van szó, de belefér, nem segít és nem semleges...

Engem speciel erősen gátol. Eleve ha mézet eszem, jobban kívánom utána az édességet, nehezebben lakom jól meg ilyenek. Ebben sokfélék vagyunk, van, akinek egy kevés is élmény (OK, ez rám is igaz :)) s azzal elvan más, rosszabb és több kalóriát adó édességek nélkül.

2018. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
"A kérdés adott." Gondolkodás kizárt!
2018. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! :)

Utolsó te sem a kedvességedről vagy híres. ;)

2018. máj. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!